Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Broniewskiego - Piaskowa Góra
kierunek:
Boguszów-Gorce Przez Galerię Victoria
4
48
b
5
03
s
13
b
28
48
b
6
11
s
31
b
51
7
11
s
31
b
51
8
11
bv
31
51
b
9
11
sv
31
51
10
11
bv
31
51
s
11
11
bv
31
51
12
11
bv
31
51
s
13
11
bv
31
51
b
14
01
11
sv
31
b
51
b
15
01
11
bv
31
s
51
b
16
11
sv
31
51
b
17
11
s
31
v
51
b
18
11
31
v
51
b
19
24
b
54
s
20
21
54
b
21
24
54
s
22
34
b
b - kurs przedłużony do Boguszowa-Gorc
s - kurs przedłużony do Starego Lesieńca przez Kuźnice
v - kurs przez Galerię Victoria