Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Daszyńskiego - Boczna
kierunek:
Podgórze Przez ul.Ludową I Reja
4
48
p
5
54
6
49
7
44
8
54
9
54
10
54
11
54
12
54
13
59
14
54
15
54
16
54
17
54
p
18
54
p
19
54
p
20
54
p
21
59
p
22
38
p
p - kurs tylko do Placu Grunwaldzkiego