Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
A
Broniewskiego - Wyszyńskiego
kierunek:
Podzamcze Przez Sokołowskiego-Szpital
5
38
6
33
7
09
8
03
55
9
09
55
10
15
55
11
15
55
12
15
55
13
15
55
14
15
55
15
15
55
16
17
18
43
19
26