Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
L30
Rynek [Góra Kalwaria]
kierunek:
Czarny Las
6
05
c
55
c
7
8
05
c
9
10
05
c
11
12
05
c
13
14
05
c
15
30
k
16
30
k
17
30
c
18
30
c
19
20
15
c
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
c - kurs bez podjazdu do przystanku CMENTARZ (Góra Kalwaria)
k - kurs z podjazdem do przystanku CMENTARZ (Góra Kalwaria)