Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L21
Rynek [Góra Kalwaria]
kierunek:
Klarysew
4
40
5
6
45
7
8
45
9
10
45
11
12
55
13
14
55
15
16
45
17
18
45
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy