Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L15
Klarysew
kierunek:
Słomczyn-Szkoła
5
47
6
47
7
8
9
05
s
10
50
s
11
12
50
s
13
14
05
47
s
15
47
s
16
47
17
47
18
47
19
20
21
10
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs z podjazdem do przystanków: CENTRUM REHABILITACJI, OS.ELSAM oraz DOM RENCISTY PAN w Konstancinie