Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
142
Wspólna Droga
kierunek:
Aleksandrów
5
01
22
s
43
58
s
6
14
29
s
44
59
s
7
14
29
s
44
59
s
8
14
29
s
44
9
14
44
10
14
44
11
14
44
12
14
44
13
14
43
59
s
14
14
29
s
44
15
02
s
17
32
s
47
16
02
s
17
32
s
47
17
02
s
17
32
s
47
18
02
s
17
47
19
17
47
20
16
41
21
11
41
22
11
41
23
11
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs do przystanku SKALNICOWA, od przystanku WĘDKARSKA dalej ulicami: Wał Miedzeszyński - Skalnicowa, kurs realizowany tylko w dni nauki szkolnej