Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
142
Dzielnicowa
kierunek:
Aleksandrów
5
12
33
s
54
6
09
s
25
40
s
55
7
11
s
26
41
s
56
8
11
s
26
41
s
56
9
25
55
10
25
55
11
25
55
12
25
55
13
25
54
14
10
s
25
40
s
55
15
14
s
29
44
s
59
16
14
s
29
44
s
59
17
14
s
29
44
s
59
18
13
s
28
58
19
28
58
20
27
52
21
22
52
22
22
52
23
21
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs do przystanku SKALNICOWA, od przystanku WĘDKARSKA dalej ulicami: Wał Miedzeszyński - Skalnicowa, kurs realizowany tylko w dni nauki szkolnej