Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
153
Listonoszy
kierunek:
Pastuszków
0
01
m
1
2
3
4
31
p
5
01
p
31
p
6
01
p
28
p
43
m
58
p
7
13
m
28
p
43
m
58
p
8
14
m
29
p
44
m
59
p
9
14
m
29
p
44
m
59
p
10
14
m
29
p
44
m
59
p
11
14
m
29
p
44
m
59
p
12
14
m
29
p
44
m
59
p
13
14
m
29
p
44
m
59
p
14
14
m
29
p
44
m
59
p
15
14
m
29
p
44
m
59
p
16
14
m
29
p
44
m
59
p
17
14
m
29
p
44
m
59
p
18
14
m
29
p
44
m
59
p
19
14
m
29
p
44
m
59
p
20
14
m
29
p
44
m
59
p
21
13
m
28
p
43
m
58
p
22
13
m
28
m
43
p
23
01
p
31
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs do przystanku PASTUSZKÓW
m - kurs tylko do przystanku PKP MOKRY ŁUG