Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L42
Grzybowska
kierunek:
Słomczyn-Szkoła
6
28
7
33
8
28
9
10
28
11
12
28
13
43
14
15
28
16
28
17
28
18
48
19
20
28
21
22
18
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy