Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
142
Klimontowska
kierunek:
Aleksandrów
5
13
34
s
55
6
10
s
26
41
s
56
7
12
s
27
42
s
57
8
12
s
27
42
s
57
9
26
56
10
26
56
11
26
56
12
26
56
13
26
55
14
11
s
26
41
s
56
15
15
s
30
45
s
16
00
15
s
30
45
s
17
00
15
s
30
45
s
18
00
14
s
29
59
19
29
59
20
28
53
21
23
53
22
23
53
23
22
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs do przystanku SKALNICOWA, od przystanku WĘDKARSKA dalej ulicami: Wał Miedzeszyński - Skalnicowa, kurs realizowany tylko w dni nauki szkolnej