Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N13
Ks.Popiełuszki
kierunek:
Nowodwory
0
31
x
1
31
2
31
3
31
4
31
x
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
31
x
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
x - kurs do krańca NOWODWORY z podjazdem do przystanków: CIOŁKOSZA, HANKI ORDONÓWNY, BAREI, DZIERZGOŃSKA, GRZYMALITÓW