Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
189
Postępu
kierunek:
Os.Górczewska
0
17
k
1
2
3
4
27
37
47
57
5
07
17
22
27
35
42
50
57
6
05
13
21
27
33
39
45
51
57
7
04
11
18
24
30
37
44
50
56
8
02
08
14
20
26
32
38
44
50
56
9
02
07
13
19
24
k
29
34
k
39
49
59
10
09
19
29
39
49
59
11
09
19
29
39
49
59
12
09
19
29
39
49
59
13
09
19
29
39
49
59
14
06
14
21
29
36
44
51
59
15
07
16
23
31
38
46
53
16
01
08
16
23
31
38
46
53
17
01
08
16
23
31
38
46
53
18
01
08
16
23
31
38
46
53
19
02
09
19
29
39
49
59
20
09
19
29
39
49
59
21
08
16
26
36
46
56
22
06
18
33
48
23
03
18
33
k
48
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
k - kurs tylko do przystanku ZAJEZDNIA KLESZCZOWA