Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L42
Polna [Konstancin-Jeziorna]
kierunek:
Klarysew
5
51
6
52
7
8
00
9
10
16
11
12
16
13
14
03
30
15
52
16
52
17
52
18
19
20
51
21
53
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy