Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
142
Trakt Lubelski-Las
kierunek:
Aleksandrów
5
15
36
s
57
6
12
s
28
43
s
58
7
14
s
29
44
s
59
8
14
s
29
44
s
59
9
28
58
10
28
58
11
28
58
12
28
58
13
28
57
14
13
s
28
43
s
58
15
17
s
32
47
s
16
02
17
s
32
47
s
17
02
17
s
32
47
s
18
02
16
s
31
19
01
31
20
01
30
55
21
25
55
22
25
55
23
24
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs do przystanku SKALNICOWA, od przystanku WĘDKARSKA dalej ulicami: Wał Miedzeszyński - Skalnicowa, kurs realizowany tylko w dni nauki szkolnej