Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
142
Zerzeń
kierunek:
Aleksandrów
5
18
39
s
6
00
15
s
31
46
s
7
01
17
s
32
47
s
8
02
17
s
32
47
s
9
02
31
10
01
31
11
01
31
12
01
31
13
01
31
14
00
16
s
31
46
s
15
01
20
s
35
50
s
16
05
20
s
35
50
s
17
05
20
s
35
50
s
18
05
19
s
34
19
04
34
20
04
33
58
21
28
58
22
28
58
23
27
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs do przystanku SKALNICOWA, od przystanku WĘDKARSKA dalej ulicami: Wał Miedzeszyński - Skalnicowa, kurs realizowany tylko w dni nauki szkolnej