Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
142
Cylichowska
kierunek:
Aleksandrów
5
19
40
s
6
01
16
s
32
47
s
7
02
18
s
33
48
s
8
03
18
s
33
48
s
9
03
32
10
02
32
11
02
32
12
02
32
13
02
32
14
02
18
s
33
48
s
15
03
22
s
37
52
s
16
07
22
s
37
52
s
17
07
22
s
37
52
s
18
07
21
s
36
19
06
36
20
05
34
59
21
29
59
22
29
59
23
28
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs do przystanku SKALNICOWA, od przystanku WĘDKARSKA dalej ulicami: Wał Miedzeszyński - Skalnicowa, kurs realizowany tylko w dni nauki szkolnej