Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N43
Grodkowska
kierunek:
Chomiczówka
0
11
40
1
10
39
2
09
39
3
09
39
4
09
39
5
09
n
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
41
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
n - kurs tylko do przystanku NOWE BEMOWO