Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L-9
Polna [Wieliszew]
kierunek:
Komornica-Szkoła
6
26
w
7
8
26
w
9
10
28
w
11
12
28
w
13
14
26
w
15
16
26
w
17
18
26
w
19
20
26
w
21
22
26
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
w - kurs tylko do przystanku WIELISZEW-PLAŻA