Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
142
Pl.Szembeka
kierunek:
Aleksandrów
5
02
23
s
44
59
s
6
15
30
s
45
7
00
s
15
30
s
45
8
00
s
15
30
s
45
9
15
45
10
15
45
11
15
45
12
15
45
13
15
44
14
00
s
15
30
s
45
15
03
s
18
33
s
48
16
03
s
18
33
s
48
17
03
s
18
33
s
48
18
03
s
18
48
19
18
48
20
17
42
21
12
42
22
12
42
23
12
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs do przystanku SKALNICOWA, od przystanku WĘDKARSKA dalej ulicami: Wał Miedzeszyński - Skalnicowa, kurs realizowany tylko w dni nauki szkolnej