Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
716
Dąbrowskiego [Piastów]
kierunek:
Cm.Wolski
4
56
5
26
50
6
10
30
50
7
10
30
50
8
10
30
56
9
26
56
10
26
56
11
26
56
12
26
56
13
26
56
14
26
55
15
19
39
59
16
19
39
59
17
19
39
59
18
19
39
19
00
26
56
20
26
56
21
26
56
22
26
56
k
23
26
k
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
k - kurs do PKP URSUS ostatni przystanek na trasie linii 716: ŚMIGIELSKA