Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Wrocławska
kierunek:
Czynszowa
4
35
53
5
13
33
45
57
6
09
21
31
39
47
55
7
03
11
19
27
35
43
51
59
8
07
15
23
31
39
47
57
9
03
w
09
21
27
w
33
45
57
10
09
21
33
45
57
11
09
21
33
45
57
12
09
21
33
45
57
13
09
21
33
45
57
14
09
21
31
39
47
55
15
03
11
19
27
35
43
51
59
16
07
15
23
31
39
47
55
17
03
11
19
27
35
43
51
59
18
09
14
w
21
33
38
w
45
57
19
09
21
33
45
57
20
13
33
43
w
53
21
13
33
53
22
13
33
38
w
53
w
23
13
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
w - kurs tylko do przystanku MŁYNARSKA i dalej do zajezdni "WOLA"