Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Hoża
kierunek:
Pkp Służewiec
5
07
27
47
6
05
17
29
41
52
7
00
08
16
23
32
40
48
56
8
04
12
20
28
36
44
52
9
00
08
17
29
41
46
m
53
10
05
17
29
41
53
11
05
17
29
41
53
12
05
17
29
41
53
13
05
17
29
41
53
14
05
17
29
41
52
15
00
08
16
24
32
40
48
56
16
04
12
20
28
36
44
52
17
00
08
16
24
32
40
48
56
18
05
17
29
34
m
41
53
58
m
19
05
17
29
41
53
20
07
15
m
27
35
m
47
21
07
15
m
27
47
22
07
27
49
23
09
29
m
49
m
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
m - kurs tylko do przystanku WORONICZA i dalej do zajezdni "MOKOTÓW"