Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Pl.Zawiszy
kierunek:
P+R Al.Krakowska
0
02
mI
22
mI
32
wI
1
2
3
4
12
B
22
B
32
B
42
B
52
B
56
B
5
01
08
B
11
B
13
B
16
B
21
25
B
28
B
31
B
33
37
B
47
B
41
53
6
01
08
13
17
26
B
29
B
20
25
30
B
32
38
44
B
46
48
51
58
7
00
B
04
08
13
16
21
24
28
32
36
40
44
48
52
56
8
00
04
08
12
16
20
24
28
32
36
40
44
48
56
9
00
04
wI
08
12
16
mI
20
23
28
33
39
42
mI
45
51
57
10
00
wI
03
09
15
21
27
33
39
45
51
57
11
03
09
15
21
27
33
39
45
51
57
12
03
09
15
21
27
33
39
45
51
57
13
03
09
15
21
27
33
39
45
51
57
14
03
09
11
20
B
23
B
16
22
28
34
36
B
40
42
B
46
49
53
57
15
09
B
00
04
12
16
20
24
28
32
36
40
44
48
52
56
16
00
04
08
12
16
20
24
28
32
36
40
44
48
52
56
17
00
04
08
12
16
20
24
28
32
36
40
44
48
52
56
18
00
04
08
12
15
19
23
27
33
36
mI
39
42
wI
45
48
mI
51
57
59
wI
19
03
09
10
wI
15
21
27
33
39
45
51
57
20
03
08
14
20
25
33
37
mI
41
47
mI
53
21
01
07
mI
13
21
33
41
53
22
01
13
21
33
41
51
mI
23
02
12
mI
22
32
wI
42
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
m - kurs tylko do przystanku PL.ZAWISZY i dalej do zajezdni "MOKOTÓW"
B - Odjazd z przystanku 13
w - kurs tylko do przystanku PL.ZAWISZY i dalej do zajezdni "WOLA"
I - Odjazd z przystanku 08