Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L15
Polna [Konstancin-Jeziorna]
kierunek:
Klarysew
8
48
9
10
48
11
12
48
13
14
48
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy