Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L19
Sadowa [Ustanów]
kierunek:
Pieczyska
6
31
7
8
9
10
32
11
12
13
14
42
15
16
17
18
42
19
20
21
22
46
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy