Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
143
Wał Miedzeszyński
kierunek:
Pomnik Lotnika
4
59
5
14
29
44
59
6
16
32
47
7
02
16
27
38
48
58
8
08
18
28
38
48
58
9
06
18
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
02
17
32
47
15
02
17
32
43
45
55
16
05
15
25
35
45
55
17
05
15
25
35
45
55
18
05
15
25
35
45
55
19
05
17
32
47
20
02
17
32
47
21
02
16
30
45
22
00
14
29
44
59
23
14
29
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy