Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Most Poniatowskiego
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
38
58
6
17
29
43
57
7
09
18
26
34
42
50
58
8
06
14
22
30
38
46
54
9
02
09
19
31
35
p
43
55
10
07
19
31
43
55
11
07
19
31
43
55
12
07
19
31
43
55
13
07
19
31
43
55
14
08
21
33
45
57
15
09
18
26
34
42
50
58
16
06
14
22
30
38
46
54
17
02
10
18
26
34
42
50
58
18
05
14
20
31
43
47
p
55
19
07
11
p
19
31
43
55
20
07
18
28
41
58
21
06
p
18
26
p
38
58
22
18
38
58
p
23
18
p
38
p
58
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA