Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L17
Słoneczna [Nowy Prażmów]
kierunek:
Zgoda
4
43
5
43
6
43
7
43
8
9
28
10
11
12
54
13
14
15
23
16
28
17
28
18
28
x
19
28
20
21
15
22
23
28
x
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
x - kurs tylko do przystanku ŁOŚ