Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L19
Kolejka Piaseczyńska
kierunek:
Pieczyska
5
39
6
39
7
40
8
9
40
10
11
35
12
13
14
25
15
26
16
26
17
41
18
55
19
20
20
21
22
24
j
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
j - kurs przez JAZGARZEW z pominęciem przystanku, ZACHODNIA