Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N22
Pkp Miedzeszyn
kierunek:
Aleksandrów
0
26
1
26
2
26
3
26
4
26
c
5
26
c
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
c - kurs do krańca FALENICA, ostatni przystanek na trasie podstawowej: PKP FALENICA, od przystanku PKP RADOŚĆ do przystanku PKP MIEDZESZYN przejazd ulicą Patriotów