Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Praga-Płd.-Ratusz
kierunek:
Piaski
4
54
5
14
34
54
6
14
34
54
7
14
34
54
8
10
25
40
55
9
10
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
55
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
25
40
55
15
10
25
40
55
16
10
25
40
55
17
10
25
40
55
18
10
25
40
55
19
10
25
40
55
20
14
34
54
21
14
34
54
22
14
z
35
z
40
p
55
p
23
15
p
35
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
z - kurs do krańca PIASKI i dalej do zajezdni "ŻOLIBORZ"
p - kurs tylko do przystanku AL.ZIELENIECKA i dalej do zajezdni "PRAGA"