Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N43
Och-Teatr
kierunek:
Chomiczówka
0
23
53
1
22
52
2
22
52
3
22
52
4
22
52
n
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
54
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
n - kurs tylko do przystanku NOWE BEMOWO