Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
Bogusławskiego
kierunek:
Kielecka
4
29
j
59
5
08
j
18
28
j
38
48
j
58
6
08
j
18
28
j
38
48
j
58
7
08
j
18
28
j
38
48
j
58
8
08
j
18
28
j
38
48
j
58
9
08
j
18
28
j
38
48
j
58
10
08
j
18
28
j
37
42
j
52
59
j
11
07
14
j
22
29
j
37
44
j
52
59
j
12
07
14
j
22
29
j
37
44
j
52
59
j
13
07
14
j
22
29
j
37
44
j
52
59
j
14
07
14
j
22
29
j
37
44
j
52
59
j
15
07
14
j
22
29
j
37
44
j
52
59
j
16
07
14
j
22
29
j
37
44
j
52
59
j
17
07
14
j
22
29
j
37
44
j
52
59
j
18
07
14
j
22
29
j
38
48
j
58
19
08
j
18
23
m
28
j
38
48
j
58
20
08
j
18
28
j
38
48
j
58
21
08
j
18
28
j
38
48
j
58
22
08
j
18
m
38
m
58
m
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
j - kurs tylko do przystanku NOWOWIEJSKA
m - od przystanku KIELECKA kurs dalej do zajezdni "MOKOTÓW"