Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N22
Most Poniatowskiego
kierunek:
Aleksandrów
0
52
1
52
2
52
3
52
c
4
52
c
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
52
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
c - kurs do krańca FALENICA, ostatni przystanek na trasie podstawowej: PKP FALENICA, od przystanku PKP RADOŚĆ do przystanku PKP MIEDZESZYN przejazd ulicą Patriotów