Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Włochy-Ratusz
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
5
12
32
52
6
12
32
52
7
12
32
52
8
11
26
41
56
9
11
26
41
56
10
11
26
41
56
11
11
26
41
56
12
11
26
41
56
13
11
26
41
56
14
11
26
41
56
15
11
26
41
56
16
11
26
41
56
17
11
26
41
56
18
11
26
42
56
19
12
32
52
20
00
p
12
32
52
21
12
32
52
22
12
32
p
53
p
23
13
p
33
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA