Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
L15
Piasta
kierunek:
Słomczyn-Szkoła
5
55
6
55
7
8
9
13
s
10
58
s
11
12
58
s
13
14
13
55
s
15
55
s
16
55
17
55
18
55
19
20
21
18
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
s - kurs z podjazdem do przystanków: CENTRUM REHABILITACJI, OS.ELSAM oraz DOM RENCISTY PAN w Konstancinie