Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N22
Stacja Krwiodawstwa
kierunek:
Aleksandrów
0
57
1
57
2
57
3
57
c
4
57
c
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
57
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
c - kurs do krańca FALENICA, ostatni przystanek na trasie podstawowej: PKP FALENICA, od przystanku PKP RADOŚĆ do przystanku PKP MIEDZESZYN przejazd ulicą Patriotów