Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
743
Siemiatycka
kierunek:
Wolica K.Płochocina
4
59
w
5
44
w
6
14
w
45
p
7
16
w
8
16
w
9
01
p
10
01
w
11
01
p
12
01
w
13
01
p
14
01
w
31
p
15
01
w
31
p
16
01
w
31
p
17
01
w
31
p
18
01
w
31
p
19
01
w
20
01
w
21
01
w
22
01
p
59
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
w - od przystanku UMIASTOWSKA kurs do krańca WOLICA K.PŁOCHOCINA
p - od przystanku UMIASTOWSKA kurs do krańca PARKOWA (OŻARÓW MAZOWIECKI)