Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Hala Wola
kierunek:
Pl.Narutowicza
5
47
6
11
23
34
44
52
7
00
08
16
24
32
40
48
56
8
04
12
20
28
36
44
52
9
00
10
16
m
28
m
10
11
12
13
14
22
34
44
52
15
00
08
16
24
32
40
48
56
16
04
12
20
28
36
44
52
17
00
08
16
24
32
40
m
48
56
18
04
12
22
34
46
19
03
w
16
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
w - kurs tylko do przystanku SZPITAL WOLSKI i dalej do zajezdni "WOLA"
m - kurs tylko do przystanku NOWOWIEJSKA i dalej do zajezdni "MOKOTÓW"