Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
11
Wrocławska
kierunek:
Sielce
6
02
14
25
35
43
51
59
7
07
15
23
31
39
47
55
8
03
11
19
27
35
43
51
9
01
07
m
19
m
10
11
12
13
14
13
25
35
43
51
59
15
07
15
23
31
39
47
55
16
03
11
19
27
35
43
51
59
17
07
15
23
31
39
47
55
18
03
13
18
m
25
30
m
37
45
m
19
06
m
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
m - kurs tylko do przystanku NOWOWIEJSKA i dalej do zajezdni "MOKOTÓW"