Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Cm.Wolski
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
7
22
37
52
8
07
22
37
52
9
07
22
37
52
10
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
07
22
37
52
15
07
22
37
52
16
07
22
37
52
17
07
22
37
52
18
07
22
37
52
19
07
22
p
30
w
37
w
52
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA
w - kurs tylko do przystanku METRO PŁOCKA i dalej do zajezdnia "WOLA"