Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Cm.Wolski
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
07
22
37
52
15
07
22
37
52
16
07
22
37
52
17
07
22
37
52
18
07
22
37
52
19
07
22
p
30
w
37
w
52
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA
w - kurs tylko do przystanku METRO PŁOCKA i dalej do zajezdnia "WOLA"