Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Stare Miasto
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
6
05
17
29
41
54
7
05
13
21
29
37
45
53
8
01
09
17
25
33
41
49
57
9
06
17
29
41
53
10
05
17
29
41
53
11
05
17
29
41
53
12
05
17
29
41
53
13
05
17
29
41
53
14
05
18
30
42
53
59
15
04
13
21
29
37
45
53
16
01
09
17
25
33
41
49
57
17
05
13
21
29
37
45
53
18
01
09
17
29
41
53
19
05
17
29
41
53
20
05
17
29
41
53
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA