Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Kijowska
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
6
13
25
37
50
7
03
14
22
30
38
46
54
8
02
10
18
26
34
42
50
58
9
06
14
25
37
49
10
01
13
25
37
49
11
01
13
25
37
49
12
01
13
25
37
49
13
01
13
25
37
49
14
01
14
27
39
51
15
02
08
13
22
30
38
46
54
16
02
10
18
26
34
42
50
58
17
06
14
22
30
38
46
54
18
02
09
17
25
37
49
19
01
13
25
37
49
20
01
13
25
37
49
21
01
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA