Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Zajezdnia Praga
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
6
16
28
40
53
7
06
17
25
33
41
49
57
8
05
13
21
29
37
45
53
9
01
09
17
28
40
52
10
04
16
28
40
52
11
04
16
28
40
52
12
04
16
28
40
52
13
04
16
28
40
52
14
04
17
30
42
54
15
05
11
16
25
33
41
49
57
16
05
13
21
29
37
45
53
17
01
09
17
25
33
41
49
57
18
05
12
20
28
40
52
19
04
16
28
40
52
20
04
16
28
40
52
21
04
p
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA