Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Metro Płocka
kierunek:
Kawęczyńska-Bazylika
11
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
15
01
16
31
46
16
01
16
31
46
17
01
16
31
46
18
01
16
31
46
19
01
16
31
p
39
w
46
w
20
01
w
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs tylko do przystanku WOJNICKA
w - kurs tylko do przystanku METRO PŁOCKA i dalej do zajezdnia "WOLA"