Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
153
Przebieg
kierunek:
Pastuszków
4
53
p
5
08
m
23
p
38
m
53
p
6
08
m
19
p
29
m
39
m
49
p
59
m
7
08
p
18
m
28
p
38
m
48
p
58
m
8
08
p
18
m
28
p
39
m
51
p
9
06
m
21
p
36
m
51
p
10
06
m
21
p
36
m
51
p
11
06
m
21
p
36
m
51
p
12
06
m
21
p
36
m
51
p
13
06
m
21
p
36
m
51
p
14
06
m
21
p
36
m
49
p
59
m
15
09
p
19
m
29
p
39
m
49
p
59
m
16
09
p
19
m
29
p
39
m
49
p
59
m
17
09
p
19
m
29
p
39
m
49
p
59
m
18
09
p
19
m
29
p
39
m
51
p
19
06
m
21
p
36
m
51
p
20
06
m
21
p
36
m
51
p
21
05
m
20
p
35
m
50
p
22
05
m
20
m
35
p
53
m
23
23
m
53
m
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
p - kurs do przystanku PASTUSZKÓW
m - kurs tylko do przystanku PKP MOKRY ŁUG