Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
171
Pl.Trzech Krzyży
kierunek:
Chomiczówka
5
51
6
20
50
7
21
51
8
16
44
9
16
46
10
16
46
11
16
46
12
16
46
13
16
46
14
13
43
15
14
44
16
14
44
17
14
44
18
14
44
19
16
46
20
16
52
21
23
53
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy