Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
173
Orla [Sulejówek]
kierunek:
Dw.Wschodni (Lubelska)
4
47
5
07
22
37
53
6
07
19
31
43
55
7
07
19
31
43
55
8
07
19
31
43
56
9
09
22
37
52
59
x
10
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
23
38
53
14
08
23
38
53
15
08
20
32
44
56
16
08
20
32
44
56
17
08
20
32
44
56
18
08
20
33
48
19
03
17
32
47
20
02
17
32
47
21
02
17
32
47
22
02
17
32
52
23
12
42
x
_ - kurs realizowany przez pojazd niskopodłogowy
x - kurs tylko do przystanku PŁOWIECKA